Ozon to jeden z najsilniejszych utleniaczy. To spowodowało, że jest szeroko stosowany w zabiegach związanych z dezynfekcją. Wszędzie tam, gdzie regularnie pojawiają się ludzie, warto zadbać o jakość powietrza i dezynfekcję, a bezpieczeństwo najmłodszych powinno być dla nas priorytetem. Dlatego w budynkach użyteczności publicznej, do których należą m.in. żłobki, przedszkola i szkoły warto stosować ozonowanie. Jest to metoda, która eliminuje szkodliwe bakterie, wirusy i znacząco wpływa na stan powietrza.

Placówki przedszkolne

Placówki przedszkolne są miejscami, w których dzieci mają ze sobą nieustanny kontakt, a ryzyko przenoszenia się bakterii i wirusów jest naprawdę duże. W trosce o najmłodszych dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na dodatkowe zabiegi, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa, a jednocześnie podniosą prestiż przedszkola jako placówki, dbającej o dzieci. Profesjonalna dezynfekcja ozonem w pomieszczeniach, w których przebywają maluchy, może przyczynić się do obniżenia liczby infekcji. Chcesz dowiedzieć się, jak Pure Ozone dezynfekuje placówki przedszkolne? Skontaktuj się z nami.

oznowanie przedszkoli

Ozonowanie żłobków

Nie tylko przedszkola, ale również żłobki są miejscami, w których dzieci są narażone na kontakt z alergenami, bakteriami, wirusami i innymi niebezpiecznymi mikroorganizmami. Ozonowanie jest metodą skuteczną, ale też bezpieczną, gdy odpowiadają za nią profesjonaliści. Należy też zwrócić uwagę, że żłobki to nie tylko pomieszczenia zabaw. Regularnego ozonowania wymagają także szatnie, łazienki czy kuchnie. Kompleksowe podejście do ozonowania zwiększa bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na terenie placówki. Jesteśmy profesjonalną firmą w zakresie dezynfekcji budynków użyteczności publicznej. Warto skorzystać z naszego doświadczenia.

ozonowanie przedszkoli

Ozonowanie szkół

Czysta i zdrowa szkoła to priorytet. Dzieci i młodzież spędzają w niej wiele godzin, dlatego zadbanie o otoczenie pozbawione bakterii i wirusów jest bardzo ważne. Ozonowanie można przeprowadzić w bezpieczny i skuteczny sposób w momencie, gdy uczniów, nauczycieli i innych pracowników nie ma już w budynku. Istotne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczeń. Należy wynieść rośliny i zabezpieczyć elektroniczny sprzęt dydaktyczny. Profesjonalna ekipa z Pure Ozone przeprowadzi dezynfekcję, dobierając generatory ozonu o odpowiedniej mocy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej usługi ozonowania szkół, skontaktuj się z przedstawicielami Pure Ozone. Zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy najlepszą ofertę.