Istnieje wiele przykładów obiektów, które wymagają wręcz sterylnej czystości ze względu na swoją specyfikę użytkową. Nie inaczej jest w przypadku środków transportu, w których również ważna jest higiena i dbałość o wysokie standardy czystości. Dezynfekcja jest zabiegiem, który prowadzi do zmniejszenia liczby szkodliwych mikroorganizmów. W celu usunięcia wszystkich drobnoustrojów należy wybrać sterylizację. W Pure Ozone uwzględniamy potrzeby naszych klientów i oferujemy różne formy dezynfekcji środków transportu.

ozonowanie srodkow tranportu

Dezynfekcja w branży transportowej

Branża transportowa, która skupia się na przewożeniu artykułów spożywczych, zwierząt, czy pasz jest zobowiązana przepisami prawa do regularnej dezynfekcji swoich pojazdów zgodnie z zasadami systemu HACCP. Przed załadowaniem nowego transportu należy zadbać o dokładne wyczyszczenie naczep, chłodni i innych miejsc, które stykają się z przewożonymi produktami. Kolejną gałęzią transportową, w której należy zadbać o wysoką jakość czystości, są środki komunikacji zbiorowej. Zaliczają się do nich m.in. autobusy, tramwaje i pociągi. W ramach naszych usług oferujemy dezynfekcję wspomnianych wyżej środków transportu. Wykorzystujemy skuteczne, sprawdzone metody, które nie szkodzą przewożonym artykułom, zwierzętom i ludziom, a jednocześnie są skuteczne.

Dezynfekcja pojazdów

W ostatnim czasie można zaobserwować duże zainteresowanie usługą ozonowania prywatnych pojazdów. Ozon ze względu na swoje właściwości utleniające skuteczne pozbywa się pleśni, grzybów, drobnoustrojów, a także nieprzyjemnych zapachów. Decydując się na dezynfekcję swojego samochodu, nie tylko poprawiasz komfort jazdy, ale także dbasz o zdrowie swoje i podróżujących z Tobą osób. Jeżeli jesteś zainteresowany ozonowaniem pojazdu, skontaktuj się z Pure Ozone. Przedstawimy Ci naszą ofertę.

dezynfekcja srodkow tranportu

Dezynfekcja karetek

Przewożenie pacjentów w ambulansach wymaga szczególnego podejścia do ochrony ich zdrowia. Stosowanie dezynfekcji ozonem powinno być traktowane jako uzupełnienie dla pozostałych czynności, które wykonuje się w obszarze higieny. Bardzo ważne jest to, aby ozonowanie wykonywali wykwalifikowani specjaliści. Karetka to szczególny rodzaj pojazdu. Nieprofesjonalne zastosowanie ozonu bez odpowiedniego nadzoru i kontroli może prowadzić do uszkodzenia konstrukcji i wyposażenia ambulansu. Pure Ozone to doświadczona firma, która realizuje nawet najbardziej wymagające zlecenia. Poznaj naszą ofertę dezynfekcji i dowiedz się, jak wygląda proces odkażania karetek i innych pojazdów szczególnie narażonych na bakterie i wirusy.