SPRZĄTANIE KLUBÓW FITNESS

sprzatanie klubow sportowych

Sprzątanie siłowni

Jak czysty jest Twój obiekt? To pytanie powinna zadać sobie każda osoba zarządzająca obiektem rekreacyjnym. Wraz z pojawieniem się wirusa COVID-19 i obecnością innych szkodliwych zarazków (bakterii, wirusów, grzybów), Firmy muszą zweryfikować swoje procedury dezynfekcyjne oraz czystość obiektów, aby chronić zdrowie swoich klientów.

Duży ruch i wysoka wilgotność stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii i pleśni. Zespół Pure Ozone wyczyści Państwa obiekt w trakcie, jak i po zamknięciu.

Sprzątanie obiektów sportowych

Bardziej wydajne sprzątanie to zaoszczędzone pieniądze. Oferujemy dostosowany program sprzątania dla każdego kompleksu rekreacyjnego, tworząc czyste strefy w oparciu o rodzaj obiektu oraz poziom wilgotności i natężenie ruchu, aby sprzątanie było wydajne i niedrogie. Na przykład duży kompleks sportowy może mieć biura administracyjne na wyższych piętrach, które mają niewielu gości i nie ma na nie wpływu wilgotność basenu na głównym poziomie. Te biura wymagałyby jedynie usług sprzątania biur biznesowych.

Inną strefą może być basen, sala fitness, szatnie, prysznice i umywalki, w których potrzebne jest specjalistyczne czyszczenie i odkażanie, w tym maty antypoślizgowe.

sprzatanie silownii
sprzatanie klubow fitness

Wykwalifikowany personel, profesjonalne produkty i sprzęt

Nasi pracownicy są zaangażowani i odpowiednio przeszkoleni oraz wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Używamy profesjonalnych produktów przemysłowych, które zawierają silne enzymatyczne środki czyszczące, które usuwają zapachy i bakteriobójcze detergenty odkażające powierzchnie.

Darmowa konsultacja

Ponieważ każdy obiekt jest inny, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w celu bezpłatnej konsultacji i wyceny. Gdy poprosisz o konsultację, zapewniamy dokładną ocenę twojego obiektu, wskażemy obszary, które budzą obawy i wyjaśnimy, jak możemy wprowadzić wspólnie ulepszenia.