SPRZĄTANIE PO REMONCIE

sprzatanie po remontach

Sprzątanie po zakończonej budowie

Przed wprowadzeniem się do nowo wyremontowanego mieszkania, konieczne jest jego wcześniejsze wysprzątanie. W zależności od intensywności i ilości innowacji potrzebne będą różnego rodzaju sprzęty oraz środki czystości. Co więcej, bez wcześniejszego rozeznania można pominąć bardzo istotne punkty na liście elementów do wyczyszczenia. Do newralgicznych miejsc należą m.in. okna oraz podłogi, które bez odpowiedniej delikatności bardzo łatwo można uszkodzić. Aby uniknąć rys na pięknej drewnianej podłodze lub niedawno zamontowanych oknach, warto skorzystać z usług wykwalifikowanej ekipy sprzątającej. Przeszkoleni pracownicy doskonale wiedzą, jak podchodzić do wrażliwych powierzchni i wydobywać z nich blask. Sprzątanie po remoncie? Wrocław i okolice mogą liczyć na pomoc Pure Ozone!

Poza kwestiami estetycznymi bardzo ważny jest także komfort. Niestety remonty często związane są z kurzem i pyłami, które mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie w domu, w tym nawet oddychanie. Dlatego sprzątanie po remoncie często okazuje się mozolną pracą, w której poszczególne czynności trzeba wykonywać kilkakrotnie.

W Pure Ozone wiemy, na jakie elementy należy zwracać uwagę, aby osiągnąć jak najbardziej zadowalający efekt. Zajmujemy się nie tylko przestrzeniami mieszkalnymi, ale również m.in. biurami, pomieszczeniami socjalnymi, stołówkami, łazienkami, czy szatniami znajdującymi się na terenie budowy.

 

sprzatanie po remoncie
sprzatanie po zakonczonych budowach

Sprzątanie po budowach

Dom bezpośrednio po zakończeniu budowy często pozostawiony jest w stanie dużego zabrudzenia. Pyły, plamy po farbach, kleju i cemencie, odpryski tynku, fragmenty gruzu, resztki tapet – niektóre z nich możliwe są do usunięcia tylko dzięki odpowiedniemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej ekipie sprzątającej. W Pure Ozone stawiamy na sprzęt najwyższej jakości oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują kompleksowe sprzątanie po budowie. Wrocław i okolice to obszary, na których najczęściej sprawdzane są nasze możliwości.

Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom, z nowego budynku znikną wszelkie ślady pobudowlanych odpadów, które mogą przeszkadzać w codziennych obowiązkach, jak i przyjemnościach.

 

Pył będący standardową pozostałością po remoncie osadza się na ścianach, sufitach i podłogach, przez co stwarza efekt matowych i zakurzonych powierzchni. Ich wyczyszczenie wiąże się z odkurzaniem oraz kilkukrotnym przemywaniem wodą i środkami czyszczącymi, aby osiągnąć zadowalający efekt. Korzystając z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, oszczędzony zostaje czas, a przede wszystkim zyskuje się pewność, że żadna, nawet najtrudniej dostępna przestrzeń nie zostanie pominięta. Nasi pracownicy wiedzą, gdzie należy szukać zabrudzeń i jak się ich pozbywać.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne specjalistyczne usługi w zakresie sprzątania pobudowlanego. Są to m.in.:

Ile kosztuje sprzątanie po budowie

Ceny za sprzątanie pobudowlane uzależnione są od wielkości budynku oraz rodzaju czynności i środków czystości, jakie będą potrzebne do jego posprzątania. Sprzątanie pobudowlane wyceniane jest indywidualnie, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb klienta oraz jego budżetu. Dlatego, aby otrzymać wiarygodną wycenę, zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez formularz na stronie internetowej Pure Ozone w zakładce Kontakt, nasz adres e-mail lub telefonicznie. Jesteśmy do Państwa usług!