Praca

Dołącz do naszego zespołu

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy przesłać swoje CV na adres rekrutacja@pure-ozone.pl, lub skontaktowanie się z nami pod numerem: 535 853 119
oferty pracy
  • KOORDYNATOR
  • PRACOWNIK SPRZĄTAJACY

Zatrudniona będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy osób sprzątających, budowanie relacji z obecnymi klientami oraz dbanie o kwestie organizacyjne.

OPIS STANOWISKA

  • Bieżący kontakt i współpraca z klientem
  • Rekrutacja personelu sprzątającego
  • Wdrażanie nowych pracowników w standardy firmy
  • Ustalanie grafików osób sprzątających
  • Dbanie o satysfakcję klientów przez ciągły monitoring jakości sprzątania
  • Zarządzenie i kontrola personelu sprzątającego pracującego na obiektach klientów
  • Koordynowanie dostaw materiałów potrzebnych do usługi sprzątania
  • Praca nad optymalizacją procesów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań (min. roboty sprzątające)

NASZE OCZEKIWANIA

  •  Znajomość branży usług sprzątania (min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku)
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem (min. 4 letnie)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  •  Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  •  Znakomite umiejętności planowania i egzekucji zadań
  •  Wysoka kultura osobista
  •  Dobra znajomość pakietu MS Office
  •  Prawo jazdy kat. B (wymagane)
  •  Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin tygodniowo

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się firmie
  • Atmosferę wzajemnego wsparcia i współpracy (turkusowy model zarządzania)
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością samodzielnego kreowania zakresu obowiązków
  • Współpracę na okres próbny (3 miesiące) z możliwością długoterminowego przedłużenia współpracy
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres zarówno kontraktowych, jak i specjalistycznych usług sprzątania dla klientów komercyjnych jak i prywatnych. Jesteśmy elastyczni i nie blokujemy klientów na długie umowy. Zapewniamy przejrzyste, uczciwe zasady świadczenia usług na wysokim poziomie.

Aplikacje zawierające CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@pure-ozone.pl  wraz z tytułem: „KOORDYNATOR”

prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pure Ozone sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Poszukujemy Osób do sprzątania innych czynności związanych z pracą w firmie sprzątającej

OFERUJEMY:

  • stałe lub elastyczne godziny pracy (dopasowane do preferencji kandydata)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę zlecenie po okresie próbnym umowę o prace

OCZEKUJEMY:

  • dyspozycyjności
  • dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności i sumienności
  • mile widziane doświadczenie w sprzątaniu
  • mile widziane prawo jazdy kat „B”

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 535 853 19 lub mailowy: rekrutacja@Pure-ozone.pl wraz z tytułem: „PRACOWNIK SPRZĄTAJACY”

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, dla naszych zleceniodawców, dbamy, aby zatrudnione osoby realizowały politykę firmy, stając się jednocześnie częścią zespołu profesjonalistów.

praca w pure ozone