SPRZĄTANIE PLACÓWEK ADMINISTRACYJNYCH

sprzatanie bankow

Usługi sprzątające dla sektora publicznego

W każdym miejscu pracy istotne jest zachowywanie standardów higieny, aby pracownicy mogli swobodnie i bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki. Pure Ozone oferuje usługi sprzątające dla sektora publicznego m.in. sprzątanie budynków rządowych oraz sprzątanie placówek administracji publicznej.

Nasi pracownicy wiedzą, że tego typu miejsca pracy wymagają szczególnej uwagi oraz zachowywania standardów bezpieczeństwa. Jak w przypadku każdego z powierzonych nam zadań, wypełniamy je na najwyższym poziomie i z największą uwagą.

Bezpieczeństwo i ochrona to wszystko

Aby nie wzbudzać niepokoju wśród pracowników placówki, nasz personel podczas wykonywania obowiązków ma na sobie specjalny mundur oraz identyfikator. Każda z osób przez nas zatrudnionych jest odpowiednio przeszkolona, aby posiąść wiedzę i umiejętności potrzebne do skrupulatnego i dokładnego czyszczenia konkretnych przestrzeni. Wszyscy pracownicy sprzątający są sprawdzeni. Cały personel sprzątający jest przeszkolony w zakresie BHP i obsługi klienta.

sprzatanie urzedow
sprzatanie placowek administracyjnych

Rozwiązania czyszczące dla obrony i rządu

Zapewniamy rozwiązania dostosowane do potrzeb organizacji takich jak Ministerstwa, Urzędy oraz inne departamenty rządowe.

Oferujemy niezrównaną usługę sprzątania osobom wymagającym bezpieczeństwa i ochrony przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej wartości.

Sprzątanie budynków rządowych

Jesteśmy świadomi, że sprzątanie placówek administracji publicznej oraz budynków rządowych, związane jest ze szczególnymi środkami ostrożności wobec napotkanej dokumentacji. Wiemy również, że dostęp do niektórych pomieszczeń może być wyjątkowo ograniczony. Aby współpraca między naszym zespołem sprzątającym a klientem przebiegała sprawnie oraz bezproblemowe, już na początku ustalamy najistotniejsze zasady i ograniczenia, do tych będziemy się stosować podczas wykonywania swoich przyszłych obowiązków.

 

Najważniejsza jest dla nas skuteczność wykonywanych zadań, dlatego korzystamy ze sprzętu oraz środków najwyższej jakości, a nasi pracownicy przechodzą skrupulatne, obowiązkowe szkolenia. Aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, stosujemy najnowsze metody dezynfekcji, takie jak m.in. ozonowanie. Pozwala ono na usunięcie wszelkich drobnoustrojów, grzybów, pleśni, bakterii oraz wirusów, a przy tym jest całkowicie bezpieczne dla człowieka. Nasze godziny pracy dostosowujemy do wymagań i potrzeb klienta, aby nie przeszkadzać placówce w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków.