CZYSZCZENIE PRZEMYSŁOWE

przemysł 01

Czyszczenie przemysłowe związane jest z takimi obiektami przemysłowymi jak np. fabryki, elektrownie, czy magazyny. Do ich uprzątnięcia potrzebny jest odpowiedni sprzęt i maszyny oraz wykwalifikowani pracownicy, którzy wiedzą jak ich używać. W Pure Ozone dbamy o to, aby każde z tych wymagań zostało spełnione.

 

Mycie posadzek przemysłowych

Powierzchnią, która najczęściej ulega zabrudzeniom w obiektach przemysłowych, jest podłoga. Najpopularniejszymi surowcami, które wykorzystuje się do wykonania podłoża, są beton oraz żywica. Beton jako substancja wodoodporna szybko oraz łatwo się brudzi, a jego wyczyszczenie nie należy do najłatwiejszych.

 

Maszyny do mycia posadzki, które wykorzystujemy w Pure Ozone to szorowarki. Nasi pracownicy odbywają szkolenia z ich użytkowania, aby w jak najbardziej wydajny sposób korzystać z ich funkcji. Posadzki w obiektach przemysłowych zajmują ogromne powierzchnie, dlatego czyszczenie ich ręcznie wymagałoby wielu godzin pracy oraz licznego zespołu sprzątającego. Używając maszyn, skracany jest czas, ale również koszta związane z powyższym procesem.

 

Mycie posadzek przemysłowych z pomocą szorowarek może być wykonywane na mokro z użyciem odpowiednich detergentów, które pomagają w sprawnym pozbyciu się zanieczyszczeń. Aby zabezpieczyć posadzkę przed uszkodzeniami oraz przyszłymi zabrudzeniami, używamy również odpowiednich preparatów impregnujących konkretne powierzchnie, z jakimi mamy styczność.

czyszczenie przemyslowe
sprzatanie produkcji

Czyszczenie maszyn

Na terenie obiektów przemysłowych znajduje się wiele maszyn, które są podatne na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Ich prawidłowe funkcjonowanie często uzależnione jest od odpowiedniej pielęgnacji i systematycznego sprzątania.

 

Czyszczenie maszyn może opierać się o różne metody w zależności od wymagań sprzętu. Niektóre z nich wymagają całkowitego wyłączenia maszyn, inne mogą odbywać się nawet kiedy maszyny są podłączone do prądu. Nasi pracownicy wiedzą jak ocenić zastałą sytuację i wybrać do niej właściwe narzędzia, preparaty oraz metodę. Do mycia zabrudzeń w ciężko dostępnych zakamarkach skomplikowanych maszynerii stosujemy m.in. myjki parowe oraz myjki ciśnieniowe, które potrafią pozbywać się nie tylko brudu, ale również, niektórych rodzajów drobnoustrojów.

 

W zależności od potrzeb, wymagań oraz możliwości podanych przez klienta, proces mycia może odbywać się w trakcie godzin pracy zakładu lub dopiero po jego zamknięciu. Najważniejszy jest dla nas komfort zleceniodawcy, ale również bezpieczeństwo naszych pracowników.

Czyszczenie zbiorników przemysłowych

Zbiorniki przemysłowe mogą przyjmować różne rozmiary, od których zależne jest, jaką metodę czyszczenia wybierze nasz zespół. Nasi pracownicy wiedzą, jak pracować na wysokościach w tym korzystając z podnośników nożycowych, rusztowań oraz technik alpinistycznych. Czyszczenie instalacji przemysłowych ma na celu usunięcie zabrudzeń w postaci osadu ze ścian oraz dna zbiornika, najczęściej przy wykorzystaniu metody wysokociśnieniowej. Jeżeli zbiornik jest bezodpływowy, a więc wykorzystana woda nie ma dokąd spłynąć, używamy specjalistycznej pompy, dzięki której zbieramy zabrudzoną ciecz.

 

Aby zapewnić zbiornikom sterylność, oferujemy również naszą usługę ozonowania. Czyszczenie zbiorników przemysłowych za pomocą tej metody, w bezpieczny sposób eliminuje wszelkie drobnoustroje, bakterie, grzyby, a nawet wirusy, które mogły pojawić się na powierzchni instalacji. Nasi pracownicy przed wykonaniem usługi, upewnią się, że nie wpłynie ona negatywnie na przyszłe funkcjonowanie zbiornika.

 

Nasza oferta czyszczenia przemysłowego zawiera również:

a także:

 

Aby zapewnić naszym klientom usługi na jak najwyższym poziomie, dbamy o częste i wysokiej jakości szkolenia dla naszego personelu. Są oni zaznajomieni z wszelkimi niezbędnymi i istotnymi procedurami oraz obsługą profesjonalnego sprzętu.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać postawionemu wyzwaniu. Używamy metod, narzędzi oraz środków czystości, które gwarantują nienaganne wykonywanie wszelkich obowiązków. Ponadto dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników, dlatego przed rozpoczęciem pracy, upewniamy się, że posiadają oni wymaganą wiedzę oraz umiejętności, aby wykonywać swoje obowiązki w sposób nie tylko profesjonalny, ale również minimalizujący wszelkie zagrożenia.